מבצע בניית אתר וורדפרס ב2500 ₪ בלבד!

וורדפרס ישראל
וורדפרס ישראל הינה חברה המתמחה בשירות בניית אתרים ובמתן שירותים נלווים לאתר שלכם.
במרוצת השנים בנינו עד היום מאות אתרי אינטרנט החל מאתרי תדמית , אתרי תוכן, אתרי קטלוג וכלה באתרי סחר מתקדמים.

בוורדפרס ישראל מאמינים במתן פתרונות שלמים ומקיפים לצרכים שלך, בניית אתר באמצעותנו מקנה לך הגולש חבילה שלמה ומלאה החל מטכנולוגיה מתקדמת לבניית האתר, דרך ממשק ניהול עצמאי, אחסון בשרתי החברה ואבטחה, אין צורך להתקשר עם ספקים נוספים, הרעיון השלם מאפשר לנו לתת לך הגולש מחירים אטרקטיביים בהתאם לצרכים שלך.   קרא עוד...

בין לקוחותינו
צופית - אתר סחר
אמן - אתר תוכן
מוטו קינג - אתר קטלוג
ורד שני - אתר תדמית
קומ - אתר סחר
רז קל - דף נחיתה
מוסך אור מור -אתר תדמית
תיווך נדי - אתר נדל"ן
spa-shenkin-580×410
התאמה אישית בקלי קלות

אין צורך לערוך קוד או להבין מה קורה בתוך קבצי ה CSS, באמצעות ה-Customize הויזואלי, תוכלו לערוך ולעצב און ליין כל אזור באתר, תוך כדי תצוגה מקדימה: שינוי צבעים, פונטים, לוגו ורקע, Live CSS ועוד...

100% רספונסיב (התאמה לטלפון נייד)

אתר מותאם לכל מסך ולכל מכשיר: דסקטופ, מובייל או טאבלט - ללא כל צורך באפליקציה ייעודית. בנוסף, ניתן לקבוע תפריט נפרד למובייל - להדגשת עמודים רלוונטים למשתמשי מובייל.

עברית מלאה

תשכחו מגיור, ריטול או תרגום ערכת עיצוב. האתרים שלנו מדברים עברית, אנגלית וערבית שוטף - עם הכנה לתמיכה בשפות נוספות בעתיד. וכמובן, התאמה מלאה ל-RTL של כל האלמנטים העיצוביים באתר ובמערכת הניהול.

פורמטי עמודים

באמצעות Page Format תוכלו להגדיר בכל עמוד תצוגת פוסטים או גלריות בפריסות שונות - בלי צורך להתלכלך בקוד. סוג תוכן, פריסת תוכן, סידור פוסטים, פרטי מטא, תקציר וכפתור "קרא עוד" מותאם אישית.

אפשרויות מתקדמות

בכל עמוד באתר ניתן להסיר/להוסיף בר כותרת ייחודי ולשלב בה מצגות, שליטה על תצוגת כותרת עמוד וקישורים פנימיים, 4 פריסות שונות לבחירה: רוחב 100%, עמוד מלא, סרגל צד ימני / שמאלי.

נגישות אתר

נגישות אתרים, הגדלת פונטים, צבעים, קישורים, הצהרת נגישות ועוד...

עשרות פריסות תוכן בהתאמה אישית מלאה, גלריות ומצגות מרהיבות וידידותיות, מחולל עמודים ויזואלי, 100% רספונסיב, התאמה אישית עד רמת הפיקסל בלי לגעת בקוד, כל אפשרויות התבנית בעברית מלאה עם תמיכה מקצועית ועדכונים

6 סיבות טובות לרכוש את האתר שלנו

   סביבת פיתוח חכמה וידידותית

   אפשרויות עמוד מתקדמות
   תמיכה מהירה ומקצועית

אינספור פריסות תוכן שימושיות

   100% רספונסיבי, נגישות

גלריות, כותרות אתר ומצגות מרהיבות

תכירו את אלמנטור: בילדר לבניית דפים שמשנה את חווית העיצוב על WordPress

אלמנטור הוא בילדר ייחודי שנועד לאפשר לכם לעצב עמודי בית, דפי נחיתה, יצירת קשר ובצעם כל דף שאתם רק יכולים לדמיין, בקלות ובמהירות שפשוט לא היו אפשריים עד היום בוורדפרס.

כל עיצוב מוצלח מבוסס על כך שהמבנה של העמוד בנוי נכון. שינויים ברמת המרווחים בין וידג'טים, הרוחב והגובה שלהם והמיקום שלהם בעמוד יכולים להציל או להרוס את העיצוב. אלמנטור נותן לכם יותר שליטה על אין ספור אפשרויות עימוד של תוכן.

העיצוב בלייב מאפשר לשחק עם מבנה העמוד ועם מיקום האלמנטים השונים ולהחליט איך להציב כל דבר תוך שימוש בשדרת קוד חזקה שמותאמת לדפדפנים מתקדמים במיוחד עם התאמה מלאה למובייל ולכל מסך.

רוחב אזור

אזורי העמוד של אלמנטור מהווים את אבני הבניין הבסיסיים ביותר של כל עיצוב, ומאפשרים להגיע לרמת דיוק שעד כה הייתה שמורה לעמודים שנכתבו בקוד בצורה מותאמת אישית.

שינוי רוחב עמודות

מעולם לא היה כל כך פשוט לשחק עם רוחב העמודות. פשוט תפסו את אחד הצדדים של העמודה וגררו אותה ימינה ושמאלה, כד שהעמודות ממוקמות באופן מושלם.